سوالات متداول

آیا تقاضای دریافت GCMS برای اپلیکیشن خطری ایجاد نمی کند؟
خیر. این روش تنها روش قانونی کسب اطلاعات پرونده متقاضی بوده و کاملا امن و مطمئن می باشد. درواقع، در قانون ذکر شده که GCMS باید کاملا بیطرفانه و غیر مغرضانه و بدون محدودیت و اثر منفی بر روی شرایط متقاضی صادر گردد. این موضوع به این معنیست که هر متقاضی می تواند هرزمان که مایل باشد، درخواست دریافت GCMS را داشته باشد. در حقیقت، سیستم GCMS تنها روش صحیح پی بردن به جزئیات آنچه در سیستم اداره مهاجرت کانادا در رابطه با پرونده متقاضی اتفاق می افتد، می باشد و بنابراین متقاضی می تواند از این طریق از وضعیت خود کاملا آگاه شود و در جهت بهبود شرایط اپلیکیشن خود،‌ گامهای ضروری و موثر بردارد و همچنین از مصاحبه های احتمالی و یا مدارک مورد نیاز برای ارسال در مراحل بعدی باخبر شود.
آیا سفارش دادن یادداشتهای افسر باعث تاخیر در پروسه بررسی اپلیکیشن خواهد شد؟
به هیچ عنوان.
بالعکس GCMS حتی در مواردی می تواند با آگاه سازی شما از مراحل مختلف و مدارک مورد نیاز برای ارسال، باعث آمادگی شما و افزایش سرعت روند بررسی اپلیکیشن شما شود.
بهترین جایی که می توانیم یادداشتهای افسر و مدارک سابمیت شده خود را سفارش دهیم، کجاست؟
ما با قاطعیت می گوییم که بهترین مکان برای سفارش و دریافت GCMS همینجاست. شما از طریق وبسایت CIC NOTES می توانید با کیفیت ترین خدمات را با معقولانه ترین هزینه ها دریافت کنید و با خاطری آسوده منتظر دریافت مدارک سابمیت شده و یا یادداشتهای افسران در رابطه با پرونده خود باشید.
چه مدت طول می کشد که یادداشتهای سفارش داده شده خود را دریافت کنیم؟
پروسه دریافت یادداشتهای افسر از اداره مهاجرت کانادا معمولا بین ۳۰ تا حداکثر ۴۰ روز زمان می برد و ما نیز آن را پس از دریافت، عمدتا همان روز برای شما از طریق ایمیل ارسال می کنیم.